NOT KNOWN FACTS ABOUT کارشناسی رنگ خودرو

Not known Facts About کارشناسی رنگ خودرو

Not known Facts About کارشناسی رنگ خودرو

Blog Article

به روزترین تجهیزات تعهد بیمه تا ۵۰۰ میلیون تومان حمل با خودروبر محاسبه هزینه سرویس‌های کارشناسی

با وجود این سایت‌ها کارشناسی خودرو در محل تهران و دیگر شهرها به سادگی هرچه تمام‌تر قابل انجام است.

همانطور که در متن بالا گفتیم این فرایند به گونه ای است که کوچک ترین ضربه وارد شده به بدنه باعث افت قابل ملاحظه قیمت خودرو می‌شود.

۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ / مقالات بیمه شخص ثالث / مقالات بیمه بدنه

بعد از تایید درخواست، برای هماهنگی مکان و زمان کارشناسی با شما تماس می‌گیریم.

فرانشیز بیمه بدنه چیست؟ چگونه از فرانشیز بیمه خلاص شویم؟

این مشکل علاوه خسارت زدن به رنگ خودرو موجب زردی اش می شود و ظاهری زشت به آن می دهد، می تواند ارزش خودرو را نیز به شدت کاهش دهد. تصویر بالا نمونه ای افتاب سوختگی در خودرو است.

یکی از شیوه های تشخیص رنگ خودرو (که ازمایش التراسونیک نام دارد) با کمک گیری از فرکانس های فراتر از انسان است انجام می‌شود..

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله تشخیص رنگ خودرو را نیز مطالعه کنید. با یک سرچ ساده در گوگل شماره کارشناس خودرو را می توانید پیدا کنید. همچنین برای پیدا کردن بهترین کارشناسی خودرو در تهران و دیگر شهرها می توانید بصورت آنلاین و با استفاده از اپلیکیشن های مربوطه نیز وارد عمل شوید.

تشخیص رنگ خودرو، نوع و میزان خسارت وارد شده به خودرو را مشخص می کند که می تواند هزینه های احتمالی را که ممکن است در آینده برای خریدار پیش بیاید را از بین ببرد. 

شرکت کنندگان این دوره ابتدا به بررسی اجزای مختلف خودرو خواهند پرداخت و رنگ بدنه اتومبیل ها را چک می کنند. در ادامه ضمن شناخت اجزای تشکیل دهنده رنگ خودرو، با نحوه آستر کاری به طور عملی آشنا خواهند شد و می توانند انواع رنگ و لایه های میانی و نهایی بدنه خودرو را تشخیص دهند.

کارشناسی رنگ خودرو در این صورت نیاز به تجربه و مهارت دارد تا تمامی قطعات تعویضی تشخیص داده شوند.

علاوه بر آن پس از تشخیص آسیب دیدگی با کمک دستگاه تشخیص رنگ می‌توان از وجود خرابی اطمینان حاصل کرد.

در بازار کار کشور های اروپایی و آمریکایی نیز به دلیل تعداد بالای خودرو های شخصی، نیاز زیادی به متخصصان کارشناس ماشین رنگ و بدنه خودرو وجود دارد و این حرفه از اعتبار و جایگاه ویژه‌ ای برخوردار است.

Report this page